AxB yra įmonės paslaugų magistralė (ESB) (Integracinė duomenų mainų platforma) Erlang pagrindu, realizuoja komunikacinę sistemą tarp tarpusavyje veikiančių aplikacijų į paslaugas orientuotoje architektūroje (SOA).

AxB sudaro eilė sąveikaujančių komponentų, tokių kaip adapteriai, pranešimų servisas, jungtys, sistemų ir paslaugų konteineriai, priklausomai nuo to, kokie ir kaip skirtingi formatai ir sistemos turi būti integruotos.

AxB - tai integracijos platforma, kuri leidžia jums greitai sukurti lengvas integracijos struktūras, pritaikytas jūsų specifiniam scenarijui. sukuria stabilią, standartais paremta sistemą ir įrankius, kurie supaprastina integravimo architektūrą. Atviro kodo integracija leidža pasiekti platesnį taikymą ir lankstumą.

AxB pranešimus siunčia bet kokiu ryšio kanalu, pavyzdžiui, HTTP ar JMS ir išverčia juos tik tiek, kiek reikia nukreipiant pagal paskirtį. Dėl to paslaugų komponentų ir verslo logika yra visiškai atskirta nuo pranešimo formato, ir nereikia normalizuoti pranešimų, kur potencialiai susidaro butelio kaklelis.